In de Van Dis Ongefilterd podcast verscheen 24 april een teaser over de theatercolleges die Adriaan van Dis gaat geven.
Van Dis Ongefilterd is de populaire podcast waarin Adriaan van Dis praat over alles wat hem bezighoudt. Hij praat in deze podcast met Simon Dikker Hupkes, bekend van de Wie is-podcastreeks en redacteur van uitgeverij Atlas Contact. De podcast is gestart in september 2023 en wordt opgenomen in het het tuinhuis van zijn uitgeverij. Om de week verschijnt er op zaterdag een nieuwe aflevering die uiteraard te beluisteren is op alle bekende podcastkanalen, zoals Spotify en Apple podcasts.
Theatercolleges teaser
In de speciale teaser voor de theatercolleges die Adriaan van Dis gaat geven was hij niet te gast bij zijn uitgever, maar werd hij gebeld door Simon Dikker Hupkes. Van Dis begon met een opgewekt medisch bulletin, want hij was net bij de dermatoloog geweest: “De aardigste dermatoloog die ik ken, dus ik ga er met plezier naar toe.”
Vervolgens ging het natuurlijk over de theatercolleges die hij de komende tijd gaat geven, waarover de luisteraars misschien wel willen weten wat ze kunnen verwachten: “Wat we gaan doen is het volgende. We gaan op zoek naar rode lijnen in mijn schrijfelschap. Die kan ik misschien wat aangeven, wegwijzen. Maar vooral wil ik laten zien dat mijn hele leven in het teken staat van opstaan en vallen en weer opstaan. En het is ook een soort optimistische levenshouden. Die wil ik eigenlijk ook graag delen.”
En op de vraag of de podcastluisteraars ook nog nieuwe dingen kunnen verwachten was Adriaan van Dis stellig: “We gaan zéker nieuwe dingen doen. Namelijk vragen die uit de zaal komen. En ik heb natuurlijk een voortreffelijke interviewer Simon Dikker Hupkes, die weer nieuwe dingen weet aan te boren.”
“Tot in de schouwburg!”
Theatercolleges Van Dis Ongefilterd podcast
Van Dis Ongefilterd podcast
Wil je de hele teaser terugluisteren? Dat kan! Zoek de Van Dis Ongefilterd podcast op in je favoriete podcast-app, zoals Spotify of Apple Pocasts, of bezoek de website van de Van Dis Ongefilterd podcast